Fehér számok : [vers]

Szöllősi, Zoltán: Fehér számok : [vers]. Tiszatáj, (50) 2. pp. 58-59. (1996)

[img] Cikk, tanulmány, mű
tiszataj_1996_002_058-059.pdf

Download (338kB)
Item Type: Article
Journal or Publication Title: Tiszatáj
Related URLs: http://tiszataj.bibl.u-szeged.hu/424
Date: 1996
Volume: 50
Number: 2
Page Range: pp. 58-59
ISSN: 0133-1167
Uncontrolled Keywords: Magyar irodalom - vers
Date Deposited: 2016. Dec. 07. 09:19
Last Modified: 2017. Aug. 31. 21:08
URI: http://tiszataj.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/16113

Actions (login required)

View Item View Item